Menü Kapat
bannerrrrrrr63

Duvar panelleri

Endüstriyel soğutma sistemleri fabrikaların ve işletmelerin ürün kalitesini direkt olarak etkileyen önemli bir parametredir. Bu sistemler kurulurken proje ve uygulama çok önemlidir. Ürünlerin soğuma sırasında ve depolama aşamasında firenin en aza indirgenmesi ancak mühendislik hesapları doğru yapılmış bir proje ve montaj ile mümkün olur. 

 

Patates Depoları

Uzun süreler muhafaza edilme imkanı sağlayan sistemlerin başında olan patates depolama için soğutma sistemi tercihi ürünün FİRE oranını ve ürün kalitesini doğrudan etkileyen en önemli unsurlardır.
Uygun muhafaza koşullarında uzun süre depolamaya müsait olan patates, kullanım yerine ( yemeklik, tohumluk gibi )ve depolama yöntemine ( yığma , bigbag çuval ve kasalı ) bağlı olarak farklı soğutma yöntemlerine göre depolanır.
Patates depolama da diğer en önemli konulardan biri havalandırma, nemlendirme sistemi ve otomasyon sistem oluşturmasıdır.
Doğru soğutma cihazı ve sistemi, havalandırma, nemlendirme sistemi oluşturulmayan patates soğuk hava deposu tesisiniz içinde filizlenme meydana gelir, mantar oluşumu çürümeye ve kokuya yol açar ürün kaybına neden olur.
Uzman mühendis ve teknik kadromuzla deponuza en uygun havalandırma ve nemlendirme sistemini oluşturarak, ürünlerinizin uzun süre taze kalmasını sağlıyoruz.

Et Soğuk Depoları

Et ve et ürünlerinin çeşitli muhafaza yöntemlerinin zaman içerisinde gelişmesiyle dayanma ve depolama sürelerinin uzatılması zorunlu hale gelmiştir. Soğuk zincirin ilk halkası olan kesim hattından başlayarak ürün paketleme, şoklama, deep freeze depolama, soğuk depo ve et hazırlık işlemlerine kadar soğuk zincirin kırılmaması gereklidir . Muhafazanın amacı, mikroorganizmaların üreme ve çoğalma koşullarını elverişsiz duruma getirmektir. Ayrıca doğru et soğuk hava deposu ile, ürün kaybı ve ürün kalitesinde değişme olmayacaktır.
Teknik kadro deneyimi , yurtiçi ve yurtdışı referansları ve enerji tasarrufu sağlayan soğutma cihazları ile işletmeniz için doğru et işleme tesisi oluşturmanızı sağlayarak en uygun soğuk hava deposu fiyatları ile hizmetinizdedir.