Menü Kapat
2

Duvar panelleri

Dünya gıda şartnamelerine uygun, hijyenik, kolay temizlenebilen, bu soğuk odalar ilaç, kimya sanayi, et-tavuk-balık ve su ürünleri, meyve-sebze işleme tesisleri, hotel, hastane, fabrika, süper market, cataring ve benzeri birçok alanda kullanılır. Soğuk depoları, ürünlerinizin ilk günkü tazeliğini korur, microproses kontrollü çalıştığı için ürünlere zarar vermez.

 

Lojistik Depolar

Özel saklama koşullarına sahip olan gıda depoları ve ilaç depoları gibi depolarda iç tasarım kriterlerinin doğruluğundan ve ürünlerin etkili bir şekilde soğutulduğundan emin olmak gerekmektedir. Bu uygulamalarda uzman mühendis ve teknik kadromuzla sisteminiz için doğru ve standartlara uygun soğuk hava depoları tasarlamaktayız.

Aşı ve İlaç Depoları

Medikal sektöründe ilgili mevzuatlar ve uygulamalar gereği ilaç , serum, aşı gibi tıbbi ürünler soğuk zincirinin korunması zorunluluğu getirilmiştir.
Aşı ve İlaç depoları özel sıcaklık değerlerinde tutulmalıdır. Ve steril bir ortamda , homojen sıcaklık dağılımı yapabilen soğuk oda cihazları ile muhafaza edilmesi gereken ürünlerdir. Sıcaklık değerlerinin dışına çıkıldığında büyük oranda maddi zarara uğratan daha da önemlisi toplum sağlığını riske atabilecek derecede ehemmiyet gösterilmesi gereken çok özel depolardır.
Sağlık sektöründeki ilgili kanun ve tebligatlara uygun ilaç depoları ve aşı odaları konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Aşıların ,ilaçların ve serum gibi tıbbi ürünlerin izleme ile aşı takip sistemi kurmaktayız.