Menü Kapat
banner

Kapı Sistemleri

Kritik hijyen güvenliği gerektiren steril alanların kontrolü amacı ile Temiz Oda ve GMP standartlarına uygun, sızdırmaz özellikte, 90° açılabilir şekilde tasarlanmış çok özel bir kapı sistemidir.

Tek kanat ve çift kanat olarak uygulanabilen toplam 500 mm. kalınlığındaki “Steril Oda Kapıları”nın her iki yüzeyi düz, pürüzsüz yapıda ve anti-bakteriyel özelliğe sahip HPL (Yüksek Basınçlı Laminant) levhalar ile kaplanmıştır.

Ayrıca müşteri talebine göre kapı yüzeylerinde Paslanmaz, Alüminyum veya Takviyeli gibi farklı malzemeler de tercih edilebilmektedir.
“Steril Oda Kapıları”, yüksek yalıtımlı izolatörler içeren (EPS, Taş Yünü, vs..) kompozit bir yapıya sahiptir. Alüminyum çerçeveli olarak hemyüz şekilde tasarlanmış ” Steril Oda Kapıları”, hareketli kapı altı contası ve üç kenarındaki profil kanalına geçirilen silikon conta uygulaması ile sızdırmazlığın en minimum seviyeye indirgendiği köşeleri toz birikimine izin vermeyecek şekilde yuvarlatılmış çok özel bir kapı sistemidir.

Tüm kapılarda “Standart Aksesuar” olarak menteşe, kilit,sosis kol ve hareketli kapıaltıcontası kullanılmaktadır.

İstenildiği takdirde, ” Steril Oda Kapı Kanadı” içerisine cam da monte edilebilmektedir. Her iki yüzeyi 3+3 mm. lamine camdan imal edilir, kapı yüzeyi ile hemyüz olacak şekilde üretilmektedir.

Ayrıca opsiyonel olarak, çeşitli kontrol sistemleri (kartlı,şifreli, parmak izi okuyuculu,vs..) ile tüm kapılar bilgisayar üzerinden takip edilebilmektedir. Steril Oda Kapıları”, manuel kullanımlar dışında 90° otomatik açılır mekanizma sistemleri ile birlikte de kullanılabilmektedir.